Napsali o nás

HOMEBYDLENI.CZ - Rekonstrukce staré chalupy trvala více než dva roky: Podívejte se na tu změnu! HOMEBYDLENI.CZ - Rekonstrukce staré chalupy trvala více než dva roky: Podívejte se na tu změnu! Celý článek o zdařilé rekonstrukci najdete zde. Majitel nemovitosti a krásného pozemku, na kterém chalupa stojí, se spolu s architekty z ateliéru GEBAS atelier architects, rozhodli pro rekonstrukci. Rekonstrukce byla rozsáhlá a velmi náročná, ale výsledek stojí za to!
EARCH - Rekonstrukce poctivé venkovské chalupy EARCH - Rekonstrukce poctivé venkovské chalupy Celý článek najdete zde. 
IDNES Pořídili si k rodinnému domu wellness ze dřeva starého mlýna IDNES Pořídili si k rodinnému domu wellness ze dřeva starého mlýna Relaxace ve velkém. Celý článek je k dispozci zde na IDNES - BYDLENÍ.   
ARCHINEWS ARCHINEWS Člověk má dělat to, co jej baví a čemu rozumí
Rodinný dům Vlkov Rodinný dům Vlkov Rodinný dům s prosklenou galerií nabízí originální pojetí interiéru.
Za tři měsíce v novém domě Za tři měsíce v novém domě Za odborníky do Gebas atelier architects přišli mladí manželé s jasnou představou.
Spokojenost s domem začíná výběrem správného architekta. Spokojenost s domem začíná výběrem správného architekta. Pohodlný dům přinesl majitelce komfort i soukromí
Elegantní dům s originálním schodištěm sází na odvážnější styl Elegantní dům s originálním schodištěm sází na odvážnější styl Čistý design, jednoduché linie, decentní odstíny a důraz na detail – tak lze charakterizovat moderní dům mladých manželů, kteří se nebáli netradičních materiálů a řešení.
Ondřej Tikovský o rekonstrukci auly Univerzity Hradec Králové Ondřej Tikovský o rekonstrukci auly Univerzity Hradec Králové Host dne - Ondřej Tikovský, mluvčí Univerzity Hradec Králové
Rezidenční byt Biskupská, Brno Rezidenční byt Biskupská, Brno Menší byt pod střechou secesního domu uprostřed Brna si jako svůj domov vybrala mladá dvojice. I z malého 2 + kk o výměře 65 m2 dokázali architekti vytvořit vzdušné a moderní bydlení se spoustou úložných prostor.
Univerzitra představila novou aulu: moderní technologie i grafiky Univerzitra představila novou aulu: moderní technologie i grafiky Výsledkem je modernizace vybavení největšího univerzitního sálu.
Nízkoenergetická dřevostavba Nízkoenergetická dřevostavba Přečtěte si článek o naší dřevostavbě, který vyšel u našich slovenských sousedů.
PŘOŽENY - Radíme, jaký materiál dřezu vybrat! PŘOŽENY - Radíme, jaký materiál dřezu vybrat! Nerez, granit nebo kámen? Proč při plánování nové kuchyňské linky rozhodně nezapomenout na umístění a výběr vhodného dřezu? Je to zásadní, aby se vám v kuchyni dobře pracovalo! Dozvíte se více v článku, který s naším přispěním vyšel v internetovém magazínu PROŽENY dne 6.4. 2017.
V Hradci Králové otevřeli sportovní areál Bavlna V Hradci Králové otevřeli sportovní areál Bavlna Sportovní areál Bavlna na Pražském Předměstí v Hradci Králové prošel kompletní rekonstrukcí.
Pohodlný dům Pohodlný dům přinesl komfort i soukromí
Slavnostní otevření sportovního areálu Bavlna Slavnostní otevření sportovního areálu Bavlna Areál Bavlna je multifunkční sportovní zařízení, které je v prvé řadě zaměřeno na fotbal, ale jsou zde také sportoviště na basketbal, volejbal a házenou.