Samostatný architekt(ka)

Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegu či kolegyni na pozici architekt – projektant. Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.

Místo výkonu práce
Hradec Králové nebo Praha 7 (Holešovice) – dle výběru kandidáta
Typ pracovního poměru
práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
smlouva na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
Plat
35.000-65.000,- dle výkonu

Náplň práce

  • Navrhování občanských a průmyslových staveb ve fázi studie a dokumentací pro územní rozhodnutí.
  • Koncepční návrhy budov.
  • Dispoziční řešení, řešení interiéru, vizualizace, design.
  • Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti.

Požadujeme

  • VŠ stavební, obor pozemní stavby a architektura, architektura.
  • Praxe nebo zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb výhodou.
  • Požadujeme samostatnou práci v software Archicad 18 a vyšší, pokročilé 3D modelování pro dosažení výstupů rozsahu architektonické studie, Lumion výhodou.
  • Znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve stavebnictví, sledování trendů moderní architektury.
  • Zájem o obor a o stálé zlepšování našich produktů.
  • Znalost stavebního zákona.
  • Samostatnost a pro-aktivita při hledání správných řešení.
  • Spolehlivost, pečlivost, svědomitý přístup k práci, zodpovědnost, příjemné vystupování.
  • Znalost práce s MS Office (především MS Excel), znalost anglického jazyka výhodou
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič.
  • Smlouva na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou

Nabízíme

  • Kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu.
  • Možnost práce na plný nebo částečný úvazek (dle preferencí kandidáta).
  • Motivující ohodnocení úměrné výkonu.
  • Stabilní zázemí prosperující společnosti.
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaje), mobilní telefon.
  • Firemní teambuildingy a akce, možnost získání zvýhodněné Multisport karty
  • Klouzavá pracovní doba, možnost převádět napracované hodiny.
  • Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na Vás počkáme.
  • Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis, motivační dopis a portfolio.

Kontaktní osoba

Alice Čechová
alice.cechova@gebasatelier.cz
+420 732 915 670
www.gebasatelier.cz

Neváhejte,
a zeptejte se nás!

Poradíme Vám!

nahoru